American Metropolitan University Türkiye

American Metropolitan Üniversitesi 2015 yılında kurulmuş, merkezi ABD de bulunan, uzaktan eğitim üzerine uzmanlaşmış özel bir Amerikan Üniveristesi’dir.

American Metropolitan Üniversitesi olarak misyonumuz, esnek öğretim modelleri ile öğrencilerimizin akademik ve kişisel gelişim süreçlerini ilerletebilmelerini ve iş hayatındaki kariyer hedeflerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

American Metropolitan Üniversitesi Türkiye olarak amacımız; lisans tamamlama, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarımızla, öğrencilerimize çağdaş bilgi ve yetenekleri kazandırmak ve mevcut yönetim becerilerini geliştirmektir.

Öğrencilerimiz Amerikan eğitim sistemine uygun şekilde tamamen araştırmaya yönelik , bilgi ve deneyimlerini de kullanarak hazırlayacakları projelerle sınav stresi yaşamadan derslerini tamamlayabilirler.

İnternet üzerinden alınan derslerle beraber, iş dünyasının güncel ihtiyaçları çerçevesinde düzenlenen seminerlerimizle öğrencilerimiz, hem iş hayatlarında daha başarılı olmakta hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmektedirler.

Whatsapp Bilgi Hattı: 0553 630 87 10